Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki)
Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -10%
Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki) ULEPSZONA TECHNOLOGIA BATERII: dzięki ulepszonej technologii baterii, braku efektu pamięci i minima... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: STANLEY
Gwarancja: 3 lata
Kod: SFMCPP32B-XJ
Waga: 1,79 kg
Opis
  • ZDOLNOŚĆ CIĘCIA 32 MM: mocne, wymienne ostrze o zdolności cięcia 32mm pozwala poradzić sobie z grubszymi gałęziami - idealne do mokrego lub suchego drewna.
  • KOMPAKTOWA I LEKKA: kompaktowa, lekka i przenośna konstrukcja, idealna do długotrwałej pracy.
  • CZĘŚĆ SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO 18V STANLEY® FATMAX® V20: zasilanie wszystkich narzędzi V20 wspólnym, nowym i ulepszonym akumulatorem litowo-jonowym 18V, który pozwala na łatwe wykonanie pracy.
Dane techniczne:
  • Napięcie akumulatora: 18 V
  • Liczba akumulatorów: Bez
  • Typ akumulatora: Li-Ion
  • Maksymalna grubość ciętej gałęzi: 32 mm
Zawartość zestawu:
  • Sekator akumulatorowy
  • Bez akumulatora i ładowarki
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Typ napędu Akumulatorowe
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Aku Bez baterii
Nożyce do gałęzi 32 mm