BOSCH Szczypce boczne VDE, 160 mm 1600A02ND9
BOSCH Szczypce boczne VDE, 160 mm 1600A02ND9 BOSCH Szczypce boczne VDE, 160 mm 1600A02ND9 BOSCH Szczypce boczne VDE, 160 mm 1600A02ND9 BOSCH Szczypce boczne VDE, 160 mm 1600A02ND9
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: szczypce boczne VDE Bosch Professional – 160 mm Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 20 lat
Kod: 1600A02ND9
Waga: 0,25 kg
Koszt transportu
Opis
Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: szczypce boczne VDE Bosch Professional – 160 mm
  • Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900
  • Wygodne w użyciu i chwytaniu, dobre do cięcia
  • Trwała i wytrzymała głowica wykonana ze stali chromowo-wanadowej
Funkcje i właściwości
DANE TECHNICZNE
Odporność na rdzę
Typ szczypiecSzczypce boczne
Jednoręczne
Antypoślizgowy grzbiet
Waga*0,228 kg
Hartowane krawędzie tnące
Konstrukcja High Leverage
Wersja materiałowaStal chromowo-wanadowa
VDE
Ergonomiczny uchwyt
Miękka rękojeść Soft grip
Wytrzymałość na rozciąganie – drut ze stali zwykłej1 600 N/mm²
SZCZYPCE BOCZNE VDE, 160 MM PROFESSIONAL: DALSZE INFORMACJE
Najważniejsze cechy produktu
Jako użytkownik profesjonalny potrzebujesz narzędzi, które są łatwe w użyciu i spełniają wszystkie wymagania ustawowe. Z pomocą szczypiec bocznych VDE Bosch Professional można chwytać lub wyciągać takie elementy jak gwoździe oraz ciąć takie elementy jak przewody, nawet w razie przypadkowego kontaktu z elementami pod napięciem. To zgodne z normami narzędzie ma izolację z poliuretanu termoplastycznego (TPE). Narzędzie zostało przetestowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900. Szczypce VDE są wygodne w użyciu i umożliwiają łatwe cięcie. Dobrze chwytają i tną oraz są bardzo trwałe. Te trwałe szczypce są wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej i mają hartowane krawędzie tnące. Dzięki włączeniu asortymentu narzędzi ręcznych VDE do naszej oferty Bosch Professional, masz do dyspozycji narzędzia, które spełniają wszelkie wymogi i charakteryzują się wysoką jakością Bosch.