DREMEL Szczotka szczecinowa 13,0 mm 26150404JA
DREMEL Szczotka szczecinowa 13,0 mm 26150404JA DREMEL Szczotka szczecinowa 13,0 mm 26150404JA
  0 opinie  /  Napisz opinie
Dane techniczne • Średnica trzpienia: 3,2 mm • Średnica robocza: 13,0 mm • Akcesoria – długość: 41,0 mm • Użycie trzpienia: Nie ma potrzeby stosowania trzpienia ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DREMEL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 26150404JA
Waga: 0,10 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Dane techniczne
• Średnica trzpienia: 3,2 mm
• Średnica robocza: 13,0 mm
• Akcesoria – długość: 41,0 mm
• Użycie trzpienia: Nie ma potrzeby stosowania trzpienia
• Szerokość: 15,0 mm
• Maksymalna prędkość: 15 000 obr./min.
• Długość: 15,0 mm
• Wysokość: 50,0 mm