DREMEL Szczotka ze stali nierdzewnej 13 mm 26150531JA
DREMEL Szczotka ze stali nierdzewnej 13 mm 26150531JA DREMEL Szczotka ze stali nierdzewnej 13 mm 26150531JA DREMEL Szczotka ze stali nierdzewnej 13 mm 26150531JA
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
Dane techniczne • Średnica trzpienia: 3,2 mm • Średnica robocza: 13,0 mm • Akcesoria – długość: 51,0 mm • Użycie trzpienia: Nie ma potrzeby stosowania trzpienia ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DREMEL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 26150531JA
Waga: 0,10 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Dane techniczne
• Średnica trzpienia: 3,2 mm
• Średnica robocza: 13,0 mm
• Akcesoria – długość: 51,0 mm
• Użycie trzpienia: Nie ma potrzeby stosowania trzpienia
• Szerokość: 15,0 mm
• Maksymalna prędkość: 15 000 obr./min.
• Długość: 15,0 mm
• Wysokość: 50,0 mm