DREMEL Szczotka ze stali węglowej 13 mm 26150442JA
DREMEL Szczotka ze stali węglowej 13 mm 26150442JA DREMEL Szczotka ze stali węglowej 13 mm 26150442JA DREMEL Szczotka ze stali węglowej 13 mm 26150442JA
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -26%
Dane techniczne • Średnica trzpienia: 3,2 mm • Średnica robocza: 13,0 mm • Akcesoria – długość: 50,0 mm • Użycie trzpienia: Nie ma potrzeby stosowania trzpienia ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DREMEL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 26150442JA
Waga: 0,15 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Dane techniczne
• Średnica trzpienia: 3,2 mm
• Średnica robocza: 13,0 mm
• Akcesoria – długość: 50,0 mm
• Użycie trzpienia: Nie ma potrzeby stosowania trzpienia
• Szerokość: 15,0 mm
• Maksymalna prędkość: 15 000 obr./min.
• Długość: 15,0 mm
• Wysokość: 50,0 mm