Kermi Therm X2 Profil-Hygiene-kompakt Grzejnik typ 30 300/1200 FH0300312
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: FH0300312
Waga: 20,50 kg
text_zakazkovavyroba
Opis
Wykończenie powierzchni:
Kolor: biały (RAL 9016)
• Profilowany grzejnik płytowy z prawym lub lewym połączeniem bocznym.
Lamele mocujące są spawane z tyłu
• 4 sztuki dla długości do 1600 mm (włącznie)
• 6 sztuk dla długości 1800 mm i większych
Częścią dostawy nadwozia jest zestaw montażowy (kołki i akcesoria).
Parametry techniczne:
• Materiał: blacha stalowa
• Maksymalne dopuszczalne nadciśnienie: 1,0 MPa
• Maksymalna dopuszczalna temperatura robocza: 110 ° C
• Gwint przyłączeniowy: 4 x G1 / 2 "wewnętrzny
• Metoda połączenia: prawa strona po lewej stronie
• Współczynnik rezystancji: T T = 2500 (DN 15)
• Wykładnik temperatury n = 1,2660
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Głębokość B = 155 mm
• Skok przyłączenia h = H-54 mm
• Wysokość: 300 mm
• Długość: 1200 mm
• Moc grzewcza Q: 988 W
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 30 (157 mm)