Kermi Therm X2 Profil-Hygiene-kompakt Grzejnik typ 30 300/2000 FH0300320
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Gwarancja: 5 lat
Kod: FH0300320
Waga: 33,30 kg
Lamele mocujące są spawane z tyłu
• 4 sztuki dla długości do 1600 mm (włącznie)
• 6 sztuk dla długości 1800 mm i większych
• Materiał: blacha stalowa
• Maksymalne dopuszczalne nadciśnienie: 1,0 MPa
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Głębokość B = 155 mm
• Skok przyłączenia h = H-54 mm
• Wysokość: 300 mm
• Długość: 2000 mm
• Moc grzewcza Q: 1648 W
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 30 (157 mm)