Kermi Therm X2 Plan-V Grzejnik płytowy, zaworowy typ 22 400 / 1000 PTV220401001R1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: PTV220401001R1K
Waga: 25,00 kg
TYP GRZEJNIKA
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Proste wzornictwo, doskonała technika.
Typoszereg grzejników Plan. Przy projektowaniu wnętrz wszystko pójdzie gładko, jeżeli zdecydujemy się na wybór tych właśnie grzejników. Grzejniki Plan są estetycznie wykończone. Poza tym do ich zalet należy wysoka moc grzewcza i precyzyjna regulacja. Strona techniczna grzejników jest identyczna z grzejnikami profilowanymi. Już na pierwszy rzut oka innowacyjny wygląd grzejników Kermi Plan sugeruje nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Szczególne wrażenie robi idelanie gładka płyta przednia. Grzejniki Kermi lakierowane są dwuwarstwowo, przy zastosowaniu specjalnej technologii opracowanej przrez Kermi. Jest to doskonała inspiracja dla projektantów i inwestorów. Pod dekoracyjną osłoną umieszczono nowoczesne rozwiązania technologiczne aby uzyskać jak najwyższą moc grzewczą i optymalne wykorzystanie energii. Ilość wody zredukowana do minimum umożliwia precyzyjną i dynamiczną regulację temperatury. Grzejnik Plan jest dostosowany do każdych wymagań. W ofercie sprzedaży posiadamy grzejniki o wysokościach od 305 do 905 mm, długościach od 405 do 3005 mm, w wersji jedno, dwu lub trzypłytowej. Grzejniki Kermi nadają się do każdego rodzaju źródła ciepła.
Ofertowany produkt jest fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, objety gwarancją producenta.
Wymiary i Szczegóły
typ 22
Wysokość 400
Szerokość 1000
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)