Kermi Therm X2 Profil-Hygiene-kompakt Grzejnik typ 30 300/2600 FH0300326
Zniżka -33%
Lamele mocujące są spawane z tyłu
• 4 sztuki dla długości do 1600 mm (włącznie)
• 6 sztuk dla długości 1800 mm i większych
• Materiał: blacha stalowa
• Maksymalne dopuszczalne nadciśnienie: 1,0 MPa
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Głębokość B = 155 mm
• Skok przyłączenia h = H-54 mm
• Wysokość: 300 mm
• Długość: 2600 mm
• Moc grzewcza Q: 2140 W
| Specyfikacja | |
| TYP GRZEJNIKA | 30 (157 mm) |