HiKOKI CG36DBW5Z Akumulatorowa podkaszarka do trawy 36V, (bez baterii i ładowarki)
HiKOKI CG36DBW5Z Akumulatorowa podkaszarka do trawy 36V, (bez baterii i ładowarki) HiKOKI CG36DBW5Z Akumulatorowa podkaszarka do trawy 36V, (bez baterii i ładowarki) HiKOKI CG36DBW5Z Akumulatorowa podkaszarka do trawy 36V, (bez baterii i ładowarki)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
Darmowa dostawa
• 3 tryby pracy • Wysoka wydajność cięcia • Lekka konstrukcja • Mechanizm hamulcowy • Mniejszy hałas Dane techniczne: • Napięcie: 36 V • Typ silnika: Szczotkowy • Średnica c... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: CG36DBW5Z
Waga: 6,70 kg
Szerokość robocza
Opis
• 3 tryby pracy
• Wysoka wydajność cięcia
• Lekka konstrukcja
• Mechanizm hamulcowy
• Mniejszy hałas
Dane techniczne:
• Napięcie: 36 V
• Typ silnika: Szczotkowy
• Średnica cięcia: 310 mm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (tryb wydajny): 6500 obr./min
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (tryb normalny): 5500 obr./min
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (tryb eko): 4000 obr./min
• Czas pracy na jednym ładowaniu (tryb wydajny): 39 minut
• Czas pracy na jednym ładowaniu (tryb normalny): 70 minut
• Czas pracy na jednym ładowaniu (tryb eko): 122 minuty
• Wymiary (D x S x W): 1803 x 340 x 236 mm
• Waga: 4,4 kg
Wyposażenie:
• Głowica nylonowa
• Żyłka nylonowa
• Okulary ochronne
• Pasek na ramię
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Prędkość (1. bieg) (min-1) 5500
Powierzchnia koszenia 31 cm
Aku Bez baterii
Napięcie akumulatora 36 V