HiKOKI UF18DSAL L0Z Wentylator akumulatorowy 14,4 – 18V
Zniżka -24%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 3 szt
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• Maksymalna prędkość nadmuchu
• 2 tryby prędkości
• Możliwość złożenia do kompaktowych rozmiarów
• Regulowany kąt wentylatora: w zakresie 45°
• Zasilanie przez adapter sieciowy
• Timer wyłączania: możliwość ustawienia na 1, 2 lub 4 godziny
• Funkcja automatycznego obrotu
• Ciągła praca do 7,3 godziny: przy użyciu w pełni naładowanego akumulatora BSL1850 (18 V, 5,0 Ah) w trybie niskim
Dane techniczne:
• Napięcie: 14,4 – 18 V
• Prędkość nadmuchu (wysoka): 190 m/min
• Prędkość nadmuchu (niska): 160 m/min
• Wymiary (D x S x W): 370 x 264 x 620 mm
• Waga: 3,0 kg
Akcesoria:
• Adapter sieciowy
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Zasilacz | 18 V, 14,4 V |
| Średnica | 255 mm |
| Zużycie powietrza | 160 l/min |
| Ilość baterii | Bez |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI UF18DSAL L0Z Akku-Ventilator 14,4 – 18V
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI UF18DSAL L0Z Akku-Ventilator 14,4 – 18V
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI UF18DSAL L0Z Akkumulátoros ventilátor 14,4 – 18V
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI UF18DSALL0Z Aku ventilátor 14,4 - 18V
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI UF18DSAL L0Z Ventilateur sans fil 14,4 – 18V
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI UF18DSALL0Z Aku ventilátor 14,4 - 18V