BOSCH Osłona przeciwpyłowa do młotów 1600A00F85
  24 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -40%
BOSCH Osłona przeciwpyłowa do młotów 1600A00F85 Cechy produktu: Możliwość dodatkowego zamocowania ogranicznika głębokości Przystosowany do wierteł z chwytem SDS-plus o długości 160 mm... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 1600A00F85
Waga: 0,25 kg
Opis
Cechy produktu:
Możliwość dodatkowego zamocowania ogranicznika głębokości
Przystosowany do wierteł z chwytem SDS-plus o długości 160 mm – 210 mm
Przystosowany do wierteł z chwytem SDS-plus o średnicy 5 mm – 16 mm
Kompaktowe wymiary umożliwiają przechowywanie w dostępnej walizce transportowej
Wysoka wydajność podczas wiercenia w poziomie i pionie
Łatwa obsługa i możliwość podłączenia przez ogranicznik głębokości młota udarowo-obrotowego
Kompatybilny z młotami udarowo-obrotowymi Bosch 2–4 kg i 18 V lub 36 V z uchwytem SDS-plus
Produkt kompatybilny Młoty udarowo-obrotowe Bosch 2-4 kg i 18 V lub 36 V z uchwytem SDS-plus
Do GBH 2-28; GBH 2-20; GBH 2-22; GBH 2-23 (z wyjątkiem REA); GBH 2-24; GBH 2-26; GBH 2-28; GBH 3-28; GBH 4-32; GBH 18 V-EC; GBH 36 V-EC Compact; GBH 36 V-LI ;