Dremel Uniwersalne sztyfty kleju do wysokiej temperatury roboczej 2615GG11JA
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
Stosować z pistoletem do klejenia Dremel GG 940 (195 °C). Do klejenia różnych materiałów, w tym drewna, plastiku, ceramiki, tkanin, itp. Dane Techniczne: • Długość: 100 mm • Średnica: ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DREMEL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 2615GG11JA
Waga: 0,14 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Dane Techniczne:
• Długość: 100 mm
• Średnica: 11 mm
• Temperatura robocza: 165-195 °C
• Szerokość: 7,0 mm
• Wysokość: 7,0 mm