Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 zatapialna pompa do wody brudnej, z pływakiem 96010980
Zniżka -57%
W MAGAZYNIE 8 szt
Koszt transportu
Opis
Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 to profesjonalna zatapialna pompa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczona do pompowania nieagresywnych ścieków oraz wody szarej. Dzięki przepustowości cząstek stałych do 12 mm idealnie sprawdza się w instalacjach domowych, technicznych oraz przemysłowych, zarówno przy pracy przenośnej, jak i stacjonarnej – wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Właściwości i zalety
- Całkowicie nierdzewna konstrukcja – wysoka odporność na korozję
- Semi-otwarty wirnik o przepustowości cząstek stałych do 12 mm
- Zintegrowany pływakowy wyłącznik poziomu – automatyczna praca
- Przystosowana do pracy w pełnym zanurzeniu – stopień ochrony IP68
- Płaszcz chłodzący zapewniający skuteczne chłodzenie silnika
- Podwójne uszczelnienie mechaniczne z komorą olejową
Dane techniczne
Parametry hydrauliczne
| • Maksymalny przepływ | 5,83 l/s (? 21 m3/h) |
| • Maks. wysokość podnoszenia | 15 m |
| • Maks. ciśnienie | ? 1,5 bar |
| • Przepustowość cząstek stałych | 12 mm |
| • Typ wirnika | Semi-otwarty |
Materiały
| • Korpus pompy | Stal nierdzewna AISI 304 (DIN 1.4301) |
| • Wirnik | Stal nierdzewna AISI 304 (DIN 1.4301) |
| • Przepust kablowy | Mosiądz CW602N |
Instalacja
| • Przyłącze tłoczne | Rp 1 1/2 |
| • Maks. głębokość zanurzenia | 7 m |
| • Rodzaj instalacji | Mokra / sucha |
Tłoczona ciecz
| • Zakres temperatury cieczy | 0 – 55 °C |
| • Gęstość | 998,2 kg/m3 |
Dane elektryczne
| • Zasilanie | 1 × 230 V / 50 Hz |
| • Pobór mocy P1 | 1,3 kW |
| • Moc użyteczna P2 | 0,8 kW |
| • Prąd znamionowy | 5,9 A |
| • Prędkość obrotowa | 2780 obr./min |
| • Stopień ochrony | IP68 |
| • Klasa izolacji | F |
| • Długość kabla | 10 m |
Zastosowanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Maz głębokość zanurzenia | 7 m |
| Pływak | Z pływakiem |
| Przyłącze tłoczne | 1 1/2" |
| Zailanie sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Długość przewodu | 10 m |
| Wysokość robocza | 15 m |
| Pobór mocy | 1300 W |
| Maksymalna przepustowość | 12 mm |
| Max. wydajność | 20,98 m3/h |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Ciśnienie nominalne | 1,5 bar |