BOSCH GAS 35 L AFC PROFESSIONAL Odkurzacz do pracy na sucho i na mokoro 06019C3200
  27 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019C3200
Waga: 18,24 kg
Opis
GAS 35 L AFC Professional - Sieciowy system odsysania pyłu
  • Wydajna turbina ssąca 1 380 W oferuje wysokie podciśnienie 254 mbar i zapewnia optymalny rezultat odsysania pyłu
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Dysza do fug, średnica 35 mm
    Nr katalogowy: 2 607 000 165
  • Worek na pył
    Nr katalogowy: 2 607 432 043
  • Złączka kątowa
  • 3 rury chromowane, długość 0,35 m, O 35 mm
  • Zestaw dysz podłogowych, średnica 35 mm
  • 1 filtr płaski fałdowany, celulozowy
  • Wąż 5 m, O 35 mm, z adapterem narzędziowym
Dane techniczne
Dodatkowe informacje
Moc nominalna1 200 W
Waga*12,2 kg
Pojemność zbiornika netto23 l
Napięcie, elektryczne230 V
Pojemność zbiornika brutto35 l
Klasa ochrony przeciwpyłowej odkurzacza do pracy na sucho i na mokroL
Klasa ochrony przeciwpyłowejL
Powierzchnia filtra6 150 cm2
Przepływ powietrza (turbina)74 l/s
Podciśnienie (turbina)254 mbar
Pojemność zbiornika netto, woda19,2 l
GAS 35 L AFC Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
GAS 35 L AFC Professional to odkurzacz sieciowy Bosch do pracy na sucho i mokro, należący do klasy L i wyposażony w system automatycznego oczyszczania filtra. Model jest wyposażony w technologię automatycznego oczyszczania filtra, która gwarantuje stałą, wysoką siłę ssania i zapewnia bardzo szybkie tempo pracy. Odkurzacz posiada certyfikat klasy L zgodny z normami UE, dzięki czemu zapewnia wysoki standard ochrony użytkownika. Niezwykle wydajna turbina ssąca 1 380 W, oferująca wysokie podciśnienie 254 mbar, zapewnia optymalny rezultat odsysania pyłu. Odkurzacz jest przeznaczony do zastosowań na sucho i mokro. Urządzenie jest kompatybilne z systemem odsysania pyłu Bosch Click & Clean.
Sprzęt i aplikacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Rodzaj Bezworkowy
Odkurzanie suchy+mokry
Typ odkurzacza przemysłowy
Pojemność zbiornika 23 l
Pobór mocy 1200 W