BOSCH GWS18V-11PS PROFESSIONAL szlifierka kątowa, 2× 5,0 Ah, L-BOXX 06019N4302
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
W MAGAZYNIE 6  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019N4302
Waga: 6,48 kg
Opis
GWS18V-11PS Professional
Szlifierka kątowa
Numer katalogowy 0.601.9N4.302
  • Doskonała ergonomia zapewniająca wygodne cięcie i szlifowanie dzięki obrotowej rękojeści
  • Wysoka wydajność porównywalna z narzędziem sieciowym o mocy 1 100 W
  • Ergonomiczna i łatwa w obsłudze dzięki długiej, smukłej rękojeści
  • Zmniejsza zmęczenie dzięki wygodnej rękojeści antywibracyjnej
Zakres dostawy
W zestawie wszystkich wariantów
  • Osłona ochronna
    Numer katalogowy: 1 600 A02 1MH
  • Szybkomocująca nakrętka
    Numer katalogowy: 1 600 A01 6DN
  • Osłona ochronna (numer części zamiennej: 1 600 A00 XK9)
  • Dodatkowa rękojeść z tłumieniem drgań
    Numer katalogowy: 1 602 025 0A0
  • Kołnierz mocujący
    Numer katalogowy: 2 605 703 014
Dodatkowo w tej wersji
  • 2× akumulator GBA 18V 5,0 Ah
    Numer katalogowy: 1 607 A35 14S
  • Szybka ładowarka GAL 12V/18V-80
    Numer katalogowy: 1 600 A03 7CH
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Prędkość obrotowa bez obciążenia*
3.000 – 9.000 min-1
O tarcz
125 mm
Gwint wrzeciona szlifierki
M14
Średnica otworu
22,23 mm
Ciężar bez akumulatora*
1,9 kg
X-LOCK
nie
BITURBO
nie
GWS18V-11PS Professional: Szczegółowe informacje
Najważniejsze informacje o produkcie
PRO GWS18V-11PS oferuje wszechstronne funkcje ochrony użytkownika, w tym KickBack Control, inteligentny system hamowania, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem oraz włącznik łopatkowy. Ta wydajna akumulatorowa szlifierka zapewnia moc porównywalną z narzędziem sieciowym o mocy 1 100 W. Jest wyjątkowo trwała i zapewnia długą żywotność. PRO GWS18V-11PS jest ergonomiczna i łatwa w obsłudze dzięki długiej, smukłej rękojeści oraz wygodnej rękojeści antywibracyjnej, która zmniejsza zmęczenie. Posiada również beznarzędziową osłonę i nakrętkę, co ułatwia obsługę. Dodatkowo oferuje większą elastyczność dzięki ergonomicznej obrotowej rękojeści, ułatwiającej cięcie i szlifowanie.
Wyposażenie i zastosowanie
Informacje dodatkowe
PRO GWS18V-11PS posiada solidny metalowy kołnierz oraz 6 poziomów prędkości do wyboru.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Średnica tarczy 125 mm
Napięcie akumulatora 18 V