BOSCH GWS18V-11PS PROFESSIONAL Szlifierka kątowa 06019N4300
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GWS18V-11PS Professional
Szlifierka kątowa
Numer katalogowy 0.601.9N4.300
- Doskonała ergonomia zapewniająca wygodne cięcie i szlifowanie dzięki obrotowej rękojeści
- Wysoka wydajność porównywalna z elektronarzędziem sieciowym o mocy 1 100 W
- Ergonomiczna i łatwa w obsłudze dzięki długiej, smukłej rękojeści
- Zmniejsza zmęczenie dzięki wygodnej rękojeści antywibracyjnej
Zakres dostawy
W zestawie wszystkich wariantów
- Osłona ochronnaNumer katalogowy: 1 600 A02 1MH
- Szybkomocująca nakrętkaNumer katalogowy: 1 600 A01 6DN
- Osłona ochronna (numer części zamiennej: 1 600 A00 XK9)
- Dodatkowa rękojeść z tłumieniem drgańNumer katalogowy: 1 602 025 0A0
- Kołnierz mocującyNumer katalogowy: 2 605 703 014
Dane techniczne
GWS18V-11PS Professional: Szczegółowe informacje
Najważniejsze informacje o produkcie
PRO GWS18V-11PS oferuje wszechstronne funkcje ochrony użytkownika, w tym KickBack Control, inteligentny system hamowania, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem oraz włącznik łopatkowy. Ta wydajna akumulatorowa szlifierka zapewnia moc porównywalną z narzędziem sieciowym o mocy 1 100 W. Jest wyjątkowo trwała i zapewnia długą żywotność. PRO GWS18V-11PS jest ergonomiczna i łatwa w obsłudze dzięki długiej, smukłej rękojeści oraz wygodnej rękojeści antywibracyjnej, która zmniejsza zmęczenie. Posiada również beznarzędziową osłonę i nakrętkę, co ułatwia obsługę. Dodatkowo jako pierwsza oferuje większą elastyczność dzięki ergonomicznej obrotowej rękojeści, ułatwiającej cięcie i szlifowanie.
Wyposażenie i zastosowanie
Informacje dodatkowe
PRO GWS18V-11PS posiada solidny metalowy kołnierz oraz 6 poziomów prędkości do wyboru.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |