DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1) Przenośna pilarka stacjonarna F013CS12JM
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -5%
Darmowa dostawa
Przenośna pilarka stacjonarna DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1) Pewne i czyste cięcia •  Kompaktowa piła 12 V z silnikiem bezszczotkowym i zintegrowanym laserem. • Kompaktowy, wie... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: F013CS12JM
Waga: 7,21 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Przenośna pilarka stacjonarna DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1)
Pewne i czyste cięcia
• Kompaktowa piła 12 V z silnikiem bezszczotkowym i zintegrowanym laserem.
• Zawiera szereg przystawek i prowadnic, które zapewniają wyjątkowy komfort podczas cięcia.
• Tarcza z węglików spiekanych umożliwia cięcie różnego rodzaju materiałów.
Szczegóły dostawy
• Stół do pilarki stacjonarnej
• Kompaktowa piła CS12V
• Akumulator 12 V / 2 Ah
• Szybka ładowarka Dremel
• 1 tarcza do różnego rodzaju materiałów, 85 mm
Dane techniczne
• Napięcie akumulatora: 12,0 V
• Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
• Czas ładowania: 1 h
• Waga: 5,680 kg
• Długość: 43.5 cm
• Szerokość: 39.5 cm
• Głębokość: 17.6 cm
• Prędkość bez obciążenia: 0 5.000 1/min
• Głębokość cięcia: null mm
• Wymiary tarczy: 85 mm
• Grubość tarczy: 1.5 mm (maks.)
• Ustawienie tarczy: po lewej stronie
• Klasa lasera: 1
• Ustawienie prędkości: Zmienna prędkość
• Ciśnienie akustyczne: 90 dB(A)
• Moc akustyczna: 98 dB(A)
• Poziom drgań: 1,67 m/s2
Przenośna pilarka stacjonarna DREMEL® Blueprint
Łatwe cięcie
Doskonała do małych przestrzeni
Pełne wsparcie dla każdego projektu
Akumulator 12 V
Twoje wygodne źródło zasilania wszystkich elektronarzędzi akumulatorowych Dremel Blueprint.
Doskonała widoczność linii cięcia
Twój partner w projektach DIY
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 1
Prędkość (1. bieg) (min-1) 5000
Średnica tarczy 85 mm
Maks. głębokość cięcia (45°) 15,9
Aku Walizka 1x 2,0 Ah
Średnica otworu 15 mm