EcoFlow DELTA 3 1500 1ECO1500
EcoFlow DELTA 3 1500 1ECO1500
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
Darmowa dostawa
Ultraszybkie ładowanie, 0-100% w 1,5 godz. Z wejściem AC 1500 W, pełne naładowanie w zaledwie 1,5 godz. Ładowanie fotowoltaiczne trwa zaledwie 3,5 godziny. Alternator 800 W umożliwia uzy... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: EcoFlow
Gwarancja: 5 lat
Kod: 1ECO1500
Waga: 18,20 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
  • Ultraszybkie ładowanie, 0-100% w 1,5 godz. Z wejściem AC 1500 W, pełne naładowanie w zaledwie 1,5 godz. Ładowanie fotowoltaiczne trwa zaledwie 3,5 godziny. Alternator 800 W umożliwia uzyskanie 100% w ciągu 2,1 godziny. Przy użyciu inteligentnego generatora prądu EcoFlow, pełne naładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny. Ładowanie hybrydowe (AC + energia słoneczna) również osiąga pełne naładowanie w 1,5 godziny.
  • Do 2400 W, zasilanie 99% urządzeń domowych Wyposażona w wiele rodzajów złączy i umożliwia jednoczesne zasilanie 13 urządzeń domowych, idealne w sytuacjach awaryjnych. Technologia X-Boost obsługuje urządzenia rezystancyjne o zapotrzebowaniu na moc przekraczającym 2400 W w sposób ciągły.
  • Cicha wydajność i ochrona UPS z przełączaniem 15 ms Technologia X-Quiet zapewnia ultraniski poziom hałasu: 35 dB poniżej 600 W i 45 dB przy 1200 W. Idealne do namiotów lub użytkowania domowego bez zakłócania snu. DELTA 31500 zapewnia 15 ms UPS, idealny do NAS, serwerów, systemów POS i krytycznych kopii zapasowych.
Zawartość opakowania
1× EcoFlow DELTA 3 1500
1× kabel do ładowania AC
1× instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Szczegóły techniczne
ProducentEF ECOFLOW
Numer częściDELTA 3 1500
Wymiary produktu21,2 x 28,2 x 40 cm
Numer modeluDELTA 3 1500
Kolorszary
Rodzaj źródła zasilaniaZasilanie energią słoneczną
Moc w watach2.4E+3
Dołączone części składoweDELTA 3 1500
ProducentEF ECOFLOW
ASINB0DNJZ5J1B
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Waga 16,5 kg
Moc 1800 W