Kermi B20-S M grzejnik łazienkowy 1502x890 mm, prosty, biały LS01M1500902XXK
Kermi B20-S M grzejnik łazienkowy 1502x890 mm, prosty, biały LS01M1500902XXK Kermi B20-S M grzejnik łazienkowy 1502x890 mm, prosty, biały LS01M1500902XXK Kermi B20-S M grzejnik łazienkowy 1502x890 mm, prosty, biały LS01M1500902XXK
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -37%
• Kompaktowy grzejnik łazienkowy • Podłączenie od spodu po srodku o srednicy50 mm lub mniejsze podłączenia boczne, • Możliwość pracy dodatkowego ogrzewania elektrycznego po podłączeniu za... rozwiń opis »
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: LS01M1500902XXK
Waga: 16,30 kg
Opis
• Kompaktowy grzejnik łazienkowy
• Podłączenie od spodu po srodku o srednicy50 mm lub mniejsze podłączenia boczne,
• Pokrycie Cynkowe
Zakres dostawy:
• Na miejscu montażu należy sprawdzić dostateczną nośność materiału ściennego.
• Wszystkie widoczne elementy montażowe w kolorze grzejnika.
Dane techniczne:
Przyłącza:
• 2 x G 1/2 "gwint wewnętrzny, spodni środkowy 50 mm lub mniejsza podłączenia boczne
• Dystansowe połączenia w budowie długościach możliwa dostawa w lewo lub w prawo.
• Nadaje się do systemu jedno rurowego.
• Odpowietrzanie: G 1/2 "w lewym górnym rogu
• Ciśnienie robocze 10 bar max.
• Ciśnienie próbne: 13 bar
• Warunki pracy: gorąca woda do 110 ° C
• Możliwość podłaczęnia do ogrzewania elektrycznego (maksymalna temperatura na wlocie 80 ° C).
Wymiary:
• Wysokość (BH): 1502 mm
• Długość (BL): 890 mm
• Głębokość (BT): 32 mm
• Połączenie Pitch (NA1): 850 mm
• Połączenie Pitch (NA2): 50 mm
• Montaż odległość od dolnej krawędzi gwintu przyłączeniowego (HA): 1414 mm
• Otwory mocujące odległość (L): 690 mm
• Wykładnik grzejnika: 1,2491 n
• Zawartość wody: 16,3 l
• Waga: 9,3 kg
Moc cieplna:
• 75/65-20°C: 1108 W
• 70/55-20°C: 896 W
• 55/45-20°C: 581 W
• 70/55-24°C: 790 W
• 55/45-24°C: 484 W
Odległość dolnej krawędzi grzejnika od podłogi min. 150 mm.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Rodzaj podłączenia środkowe
Wykonanie liniowy
Kolor biały
Wysokość 1502 mm
Szerokość 890 mm