HiKOKI KC18DAWAZ Zestaw aku DS18DA+WH18DA (2x 2,0Ah/18V)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -4%
Dane techniczne DS18DA: • Pojemność drewna: 36 mm • Pojemność w stali: 13 mm • Wkręty do drewna: 6,8x75 mm • Śruby maszynowe: 6 mm • Maks. twardy moment obrotowy: 50 Nm • Maks. miękki mom... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: KC18DAWAZ
Waga: 5,73 kg
Opis
Dane techniczne DS18DA:
• Pojemność drewna: 36 mm
• Pojemność w stali: 13 mm
• Wkręty do drewna: 6,8x75 mm
• Śruby maszynowe: 6 mm
• Maks. twardy moment obrotowy: 50 Nm
• Maks. miękki moment obrotowy: 18 Nm
• Prędkość bez obciążenia (wysoka): 0-1 400 obr./min
• Prędkość bez obciążenia (niska): 0-350 r/min
• Waga: 1.3 kg
Dane techniczne WH18DA:
• Wkręty do drewna: 4 - 8 mm
• Śruby i nakrętki: M6 - M14
• Maks. moment obrotowy: 140 Nm
• Prędkość bez obciążenia: 0-2700 p/min
• liczba skoków załadowany soft: 0-3600 min.
• Uchwyt narzędzia (cale): 1/4 sześciokąt
• Waga: 1.3 kg
Dostarczane w standardzie:
• 2 x akumulator 18V Li-ion 2.0Ah BSL1820M
• 1 x ładowarka UC18YKSL
• 1 x etui
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V