BOSCH Klucz nastawny 8" 1600A032VF
BOSCH Klucz nastawny 8" 1600A032VF BOSCH Klucz nastawny 8" 1600A032VF BOSCH Klucz nastawny 8" 1600A032VF
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -24%
Narzędzia ręczne Klucz nastawny Najwyższa wydajność i maksymalny komfort dzięki temu 8" kluczowi nastawnemu Wszechstronne zastosowanie dzięki płynnemu otwieraniu do 3... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 6  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH DIY
Gwarancja: 10 lat
Kod: 1600A032VF
Waga: 0,28 kg
Koszt transportu
Opis
Narzędzia ręczne
Klucz nastawny
Najwyższa wydajność i maksymalny komfort dzięki temu 8" kluczowi nastawnemu
  • Wszechstronne zastosowanie dzięki płynnemu otwieraniu do 32 mm
  • Kółko regulacyjne po ustawieniu w odpowiedniej pozycji pozostaje stabilnie na miejscu
Dane techniczne
• Materiał: #45CS (stal węglowa)
• Powłoka powierzchni: Fosforanowanie, kolor czarny
• Ergonomiczny uchwyt: Tak
• Wymiary narzędzia (D × S × W): 208 x 58 x 13 mm
• Waga: 0,267 kg
Najwyższa wydajność i maksymalny komfort dzięki szerokości szczęk 32 mm w tym kluczu nastawnym
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Długość 200 mm