KORADO RADIK grzejnik płytowy typ KLASIK R 21 554 / 1600 20-0550160-R0-10
  0 opinie  /  Napisz opinie
Kod: 21-055160-R0-10
Opis
RADIK KLASIK - R - Grzejnik płytowy przeznaczony do modernizacji
Model RADIK KLASIK – R jest grzejnikiem płytowym w wykonaniu KLASIK przystosowanym do szybkiej wymiany żeliwnych grzejników żeberkowych albo grzejników stalowych o rozstawie przyłączy 500 mm. Wysokość H = 554 mm zapewnia bezproblemowy montaż w miejscu starego grzejnika. Umożliwia lewe albo prawe boczne podłączenie do instalacji grzewczej a ich konstrukcja jest przeznaczona do instalacji grzewczych z obiegiem grawitacyjnym albo z obiegiem wymuszonym.Z tylnej strony są zgrzane dwa górne i dolne uchwyty; grzejniki o długości 1800 mm i dłuższe mają zgrzaną sześć uchwytów do zawieszania.Szeroki asortyment RADIK KLASIK - R zawsze umożliwia wybranie optymalnej długości grzejnika.Wszystkie grzejniki są dostarczane razem z:korkiem odpowietrzającym korkiem zaślepiającym górną kratką, osłonami bocznymi, kompletem konsol montażowych z otworami .
Do mocowania można wykorzystać konsolę Z-U140 ze stałą odległością grzejnika od ściany 48 mm, albo konsolę Z-U290 ze zmienną odległością grzejnika do 100 mm od ściany.
Wysokość: H 554 mm
Długość L:1600 mm,
Głębokość B Typ 21 R : 66 mm
Rozstaw przyłączeniowy: 500 mm
Gwint przyłączeniowy 4 x G1/2 wewnętrzny
Najwyższe dopuszczalne ciśnienie robocze 10 bar
Najwyższa dopuszczalna temperatura robocza :110 °C