Kermi Therm X2 Line-V Grzejnik płytowy 11 505 x 1105 PLV110501101R1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
Brak w magazynie Na zamówienie + WysyłkaZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 5 lat
Kod: PLV110501101R1K
Waga: 23,30 kg
Podłączenie grzejnika
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Grzejnik zaworowy therm-x2® Line-V
• Grzejniki zaworowe ze wstępnie nastawionym zaworem
• Zintegrowana wkładka zaworowa z fabrycznie nastawionymi wartościami kv
Kermi therm-x2® Line
Stylowy grzejnik płytowy z finezyjnie profilowaną płytą czołową
Korzyści modeli therm-x2 Line
• Atrakcyjne wzornictwo z finezyjnie profilowaną płytą czołową
• Szerokie spektrum typów i rozmiarów
• Innowacyjna technologia therm-x2
• Idealne do nowych budynków i renowacji
• Przystosowane do montażu podzielników ciepła
• Różnorodne możliwości podłączenia
• Bezproblemowy montaż
Z tyłu przyspawane są płyty montażowe
• 4 sztuki o długości do 1600 mm (włącznie)
• 6 sztuk o długości 1800 mm i większej
• Wkładka zaworu V3K jest fabrycznie ustawione w zależności od mocy znamionowej.
• W skład kompletU wchodzą również elementy montażowe(wieszaki z narzędziami).
Parametry techniczne:
• Materiał: blacha stalowa St 12.03, gr. 1,25 mm
• Maksymalne dopuszczalne nadciśnienie: 1,0 MPa
• Maksymalna dopuszczalna temperatura robocza: 110 ° C
• Gwint przyłączeniowy: 2 x G 3/4 "wewnętrzny
• Metoda połączenia: spodny prawy
• Współczynnik rezystancji: T = 2500 (DN 15)
• Wykładnik temperatury n = 1,2805
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Głębokość B = 63 mm
• Skok przyłączenia h = H-50 mm
• Wysokość: 505 mm
• Długość: 1105 mm
• Moc cieplna Q: 828 W
zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA 1105
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA 505
TYP GRZEJNIKA 11 (61 mm)