Makita DBO180ZJ Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa Li-ion (18V/123mm) bez aku, Makpac
Makita DBO180ZJ Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa Li-ion (18V/123mm) bez aku, Makpac Makita DBO180ZJ Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa Li-ion (18V/123mm) bez aku, Makpac Makita DBO180ZJ Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa Li-ion (18V/123mm) bez aku, Makpac Makita DBO180ZJ Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa Li-ion (18V/123mm) bez aku, Makpac
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DBO180ZJ
Waga: 3,40 kg
Opis
• Kompaktowa maszyna o małej masie.
• Trzystopniowe wybieranie wstępne.
• Ergonomicznie ukształtowane, gumowane korpus maszyny.
• Możliwość dostosowania kąta ssania.
Dostarczane w tym:
• Systainer Makpac
• Wkład Systainer (837809-5)
• Papier magistrali 1 szt
Parametry techniczne:
• Prędkość bez obciążenia: 7000 / 9,500 / 11 000 obr./min
• Liczba uderzeń na minutę: 14 000/19 000/22 000% min-1%
• Przebieg mimośrodowy: 2,8 mm
• Średnica podstawy: 123
• Bateria: Li-ion 18V / 5,0 Ah
• Waga: 1,7 kg
• Wymiary (DxSxW): 175 x 123 x 153 mm
Zdjęcie podglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
ładowanie Akumulator
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość oscylacyjna 14.000 min-1
Średnica oscylacji 125 mm