Makita UC100DZ01 Piła akumulatorowa 100 mm Li-ion CXT 12V, bez akumulatora
Makita UC100DZ01 Piła akumulatorowa 100 mm Li-ion CXT 12V, bez akumulatora Makita UC100DZ01 Piła akumulatorowa 100 mm Li-ion CXT 12V, bez akumulatora
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -51%
Gwarancja: 3 lata
Kod: UC100DZ01
Waga: 3,00 kg
Ilość baterii
Opis
• wyposażona bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC
• wyprodukowana jest w technologii XPT gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć
• pilarka posiada również osłonę dłoni operatora
• jest wyposażona w hamulec elektryczny
• smarowanie łańcucha automatyczne
• pilarka posiada okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku
• wymiana i naciąg łańcucha odbywa się bez dodatkowych narzędzi,
• dźwignia blokady włącznika jest łatwo dostępna z obu stron pilarki
• pilarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Dane techniczne
• napięcie: 12V max (10,8V)
• typ akumulatorów: Li-Ion
• obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
• długość prowadnicy: 100 mm
• maksymalna prędkość przesuwu łańcucha: 8,0 m/s
• podziałka łańcucha: 0,325"
• szerokość rowka: 1,1 mm
• poziom mocy akustycznej: 87 dB(A)
• poziom ciśnienia akustycznego: 76 dB(A)
• współczynnik hałasu: 3 dB(A)
• współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²
• pojemność zbiornika oleju: 0,055 L
• wymiary (D x S x W): 383 x 90 x 220 mm
• waga: 1,6 kg
Zawartość Paczki
• prowadnica łańcucha 10cm [1910W0-3]
• łańcuch tnący [1910V6-4]
• pilnik do ostrzenia łańcucha [198457-8]
• instrukcja obsługi
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Długość prowadnicy 10 cm
Napięcie akumulatora 12 V