Myjka ciśnieniowa Bosch GHP 5-75 X
Kod: 0600910800
Opis
Wydajna i wszechstronna: kompaktowa i trwała myjka wysokociśnieniowa z mosiężną pompą i praktycznym bębnem na wąż
• Wysoka skuteczność mycia: pompa z tłokami ze stali szlachetnej oferuje idealne połączenie wydajności pompy i wysokiego ciśnienia, aby zapewnić optymalną skuteczność
• Trwałość: zbrojony stalą wąż gumowy i duże gumowe koła ułatwiają stosowanie myjki na budowach
• Trwałe przyłącza wykonane z mosiądzu
• Praktyczne rozwiązanie: metalowy drążek teleskopowy zwiększa mobilność myjki
• Komfortowy i oszczędzający miejsce bęben na wąż
Informacje techniczne
| Maks. ciśnienie | 185 bar |
| Moc nominalna | 2.600 W |
| Ciśnienie robocze | 140 bar |
| Maks. temperatura dopływu | 50 °C |
| Długość przewodu | 5 m |
| Długość węża | 10 m |
| Materiał (wąż) | Wzmocniony stalą |
| Ciężar (bez osprzętu) | 27 kg |
| Nominalna wydajność pompy | 560 l/h |
| Maks. wydajność pompy | 570 l/h |
| System tłoczenia | Tarcza skośna |
| Tłoki | Stal nierdzewna Triple |
| Typ silnika | Indukcyjny |
Ten produkt zawiera
• Dysza obrotowa
• Pistolet Bosch
• Regulowana lanca 3 w 1 (stal szlachetna)
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Maksymalne ciśnienie pracy | 140 bar |
| Max. wydajność | 560 l/hod |
| Temperatura maksymalna | 50 °C |
| Moc | 2600 W |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH GHP 5-75 X Hochdruckreiniger 0600910800
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH GHP 5-75 X Hochdruckreiniger 0600910800
- Magyarországra történő szállítás BOSCH GHP 5-75 X Magasnyomású mosó 0600910800
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH GHP 5-75 X Vysokotlaký čistič 0600910800
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH GHP 5-75 X Nettoyeur haute pression 0600910800
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH GHP 5-75 X Vysokotlakový čistič 0600910800
Opinie (25)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:






























