BOSCH GDI50-65D PROFESSIONAL Wibrator do betonu 06019P9200
  0 opinie  /  Napisz opinie
NOWOŚĆ
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019P9200
Waga: 10,28 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GDI50-65D
Wibrator do betonu
Nr zamówienia 0.601.9P9.200
  • Produkt odpowiedni do powierzchni płaskich: Buława 0,65 m z głowicami o średnicy 50 mm lub 59 mm do płyt betonowych i płyt fundamentowych
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Częstotliwość
200 Hz
Długość przewodu
1 m
Nominalna częstotliwość drgań
11 600 vpm
Do siły odśrodkowej
3 000 N
Średnica głowicy wibratora
50 mm