
BOSCH GSB18V-52 PROFESSIONAL Aku wiertarko-wkrętarko udarowa,2,0Ah+4,0Ah,L-BOXX 06019S0122
Zarejestruj zakupiony towar do programu Bosch Professional i uzyskaj trzyletnią gwarancje. > Wiecej informacji <
Kompletny serwis w okresie gwarancyjnym od firmy Bosch: Narzędzia odbierze, naprawi i zwróci. > Wiecej informacji <
Koszt transportu
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 140.00 zł
- DPD: 80.00 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 11.89 zł
- InPost: 15.90 zł
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 113.00 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
PRO GSB18V-52
Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe
Nr zamówienia 0.601.9S0.122
- Bardziej efektywne wkręcanie i wiercenie dzięki wyższemu miękkiemu oraz twardemu momentowi obrotowemu, który wynosi odpowiednio 25 Nm i 52 Nm. Łatwa praca w trudno dostępnych miejscach dzięki kompaktowej konstrukcji i długości korpusu zaledwie 161 mm. Dłuższa żywotność narzędzia dzięki silnikowi bezszczotkowemu. Wytrzymałe i solidne elektronarzędzie z metalowym uchwytem wiertarskim umożliwiającym wysokiej jakości rezultat wkręcania i wiercenia
Wchodzi w zakres tego wariantu
- 1× akumulator GBA 18V 2.0Ah
Numer katalogowy: 1 600 A35 1WD - L-BOXX 136 rozmiar 4
Numer katalogowy: 1 605 438 1EN - 1× akumulator GBA 18V 4.0Ah
Numer katalogowy: 1 607 A35 14R - 1× GAL 18V-40 Professional
Numer katalogowy: 2 607 226 255
Dane techniczne
PRO GSB18V-52: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
GSB18V-52 Professional sprawia, że wkręcanie i wiercenie jest bardziej wydajne dzięki wyższemu miękkiemu oraz twardemu momentowi obrotowemu, który wynosi odpowiednio 25 Nm i 52 Nm. Praca w ciasnych, nietypowych miejscach nie jest już problemem dzięki kompaktowej długości korpusu narzędzia, która wynosi zaledwie 161 mm. Ponadto użytkownik korzysta z dłuższej żywotności narzędzia dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego silnikowi, charakteryzującego się wolniejszym zużyciem. Ta wytrzymała wiertarko-wkrętarka jest wyposażona w solidny metalowy uchwyt wiertarski zapewniający wysokiej jakości rezultat wkręcania i wiercenia
Sprzęt i aplikacja
Model GSB18V-52 Professional jest przeznaczony dla stolarzy, monterów mebli oraz elektryków
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
| Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) | 70 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 500 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1900 |
| Częstotliwość uderzeń (min-1) | 27.000 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 10 mm |
| Klasa wydajności | PRO |
| Aku | 1x Aku 2,0Ah/1x Aku 4,0Ah/L-BOXX |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 10 mm |
| Udar | TAK |
| Silnik | bezszczotkowy |
| Uchwyt narzędziowy | 1,5 - 13 mm |
Dokumenty
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:

































