BOSCH UniversalDrill 18V Akumulatorowa, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 06039D4002
Zniżka -28%
W MAGAZYNIE 10 szt
Ilość baterii
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Wszechstronne, kompaktowe i wydajne narzędzie akumulatorowe, które spełni wszystkie oczekiwania
Zakres dostawy:
• 2 akumulatory PBA 18V 1.5Ah W-A
• Podwójna końcówka wkręcająca
• Walizka transportowa
• Ładowarka AL 1810 CV
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Napięcie akumulatora | 18,0 V |
| Pojemność akumulatora | 1,5 Ah |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg) | 0 – 440 / 1.450 min-1 |
| Maks. moment obrotowy | 40,0 Nm |
| Maks. moment obrotowy, wkręcanie miękkie/twarde | 23 / 32 Nm |
| Liczba zakresów momentu obrotowego | 20 + 1 |
| Uchwyty wiertarskie | Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm |
| Ciężar urządzenia z akumulatorem | 1,20 kg |
| Średnica śrub | |
| Maks. średnica śrub | 8 mm |
| Średnica wiercenia | |
| Średnica wiercenia w stali | 10 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 30 mm |
Zdjęcie poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | 2 |
| Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) | 23/32 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 440 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1415 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 30 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 10 mm |
Dokumenty
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH UniversalDrill 18V, 2x1,5 Ah Bohrschraube 06039D4002
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH UniversalDrill 18V, 2x1,5 Ah Bohrschraube 06039D4002
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH UniversalDrill 18V Akumulátorový dvourychlostní vrtací šroubovák, 2x1,5Ah 06039D4002
- Pour l’expédition en France, visitez OSCH UniversalDrill 18V Perceuse-visseuse 2 vitesses, 2 batteries 06039D4002
- Magyarországra történő szállítás BOSCH UniversalDrill 18V, 2x1,5 Ah Akkus kétfokozatú fúrócsavarozó 06039D4002
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH UniversalDrill 18V Aku dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač, 2x1,5Ah 06039D4002