BOSCH UniversalDrill 18V, 15 Ah AKUMULATOROWA, 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 06039D4001
BOSCH UniversalDrill 18V, 15 Ah AKUMULATOROWA, 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 06039D4001 BOSCH UniversalDrill 18V, 15 Ah AKUMULATOROWA, 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 06039D4001 BOSCH UniversalDrill 18V, 15 Ah AKUMULATOROWA, 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 06039D4001 BOSCH UniversalDrill 18V, 15 Ah AKUMULATOROWA, 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 06039D4001 BOSCH UniversalDrill 18V, 15 Ah AKUMULATOROWA, 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 06039D4001
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -32%
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06039D4001
Waga: 1,20 kg
Ilość baterii
Opis
Wszechstronne, kompaktowe i wydajne narzędzie akumulatorowe, które spełni wszystkie oczekiwania
• Harmonijna i ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfortową obsługę
• Zintegrowania dioda LED zapewnia optymalne oświetlenie miejsca pracy
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 18,0 V
• Pojemność akumulatora: 1,5 Ah
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (1./2. bieg): 0 – 440/1.450 min-1
• Maks. moment obrotowy: 40,0 Nm
• Maks. moment obrotowy, wkręcanie miękkie/twarde: 23/32 Nm
• Liczba zakresów momentu obrotowego: 20 + 1
• Uchwyty wiertarskie: Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm
• Maks. średnica śrub: 8 mm
• Średnica wiercenia w stali: 10 mm
• Średnica wiercenia w drewnie: 30 mm
Zdjęcie poglądowe
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Ilość baterii 1
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 23/32
Prędkość (1. bieg) (min-1) 440
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1415
Maks. średnica wiercenia w drewnie 30 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm