HiKOKI DS18DDWRZ Wiertarko-wkrętarka (18V/2x 2,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 5 lat
Kod: DS18DDWRZ
Waga: 4,21 kg
Opis
• Bardzo kompaktowy i lekki
• Silnik bezszczotkowy
• Użytkowanie w ograniczonej przestrzeni
• Uchwyt szybkomocujący
• Regulacja w 20 pozycjach
• Oświetlenie LED
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 36 mm
• Pojemność stal: 13 mm
• Pojemność śruby maszynowej: 6 mm
• Pojemność wkrętów do drewna: 6 x75 mm
• Maks. moment dokręcania: 55 Nm
• Maks. miękki moment obrotowy: 26 Nm
• Maks. twardy moment obrotowy: 55 Nm
• Pojemność głowicy wiercącej: 13 mm
• Niska prędkość biegu jałowego: 0 - 440 min.
• Prędkość bez obciążenia wysoka: 0 - 1 700 min.
• Wymiary dł. x szer. x wys.: 157 x 58 x 216 mm
• Waga: 1.2 kg
Zakres dostawy:
• 2 x akumulator 18V 2.0Ah
• Ładowarka
• Dostarczany w walizce HSC II
zdjęcia poglądowe
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 55
Prędkość (1. bieg) (min-1) 440
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1700
Maks. średnica wiercenia w drewnie 13 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 16 mm