HiKOKI DS18DFWCZ Akumulatorowa wiertarka Li-ion ( 2x 2,0 Ah/18V)
  0 opinie  /  Napisz opinie
• Wydajna, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V z łatwą obsługą • Ergonomiczna konstrukcja z miękkim uchwytem dla wygodnego użytkowania • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm do szero... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS18DFWCZ
Waga: 3,50 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
• Wydajna, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V z łatwą obsługą
• Ergonomiczna konstrukcja z miękkim uchwytem dla wygodnego użytkowania
• Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm do szerokiej gamy akcesoriów
• 22 pozycje regulowane, do każdego zastosowania
Światło LED dla najlepszego oświetlenia
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 38 mm
• Stalowa pojemność: 13 mm
• Pojemność wkrętów do drewna: 6,8 x 50 mm
• Zakres ustawień sterowania momentem obrotowym: 1,0-6,0 Nm
• Maks. moment dokręcenia, miękki: 20 Nm
• Maks. moment dokręcenia twardy: 53 Nm
• Mocowanie wrzeciona (cal x UNF): 1/2
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Skład baterii: Li-ion
• Długość: 213 mm
• Waga: 1,7 kg
Zawartość opakowania:
• 2 x Baterie BSL1820 18V 2.0Ah
• 1 x Ładowarka UC18YKSL
• 1 x Plastikowe etui
zdjęcia poglądowe
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 53
Prędkość (1. bieg) (min-1) 450
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1250
Maks. średnica wiercenia w drewnie 38 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm