HIKOKI DS18DEWHZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x4,0Ah) Walizka
HIKOKI DS18DEWHZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x4,0Ah) Walizka HIKOKI DS18DEWHZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x4,0Ah) Walizka
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -23%
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS18DEWHZ
Waga: 4,90 kg
Opis
• Bardzo krótka konstrukcja: zapewnia optymalną kontrolę i łatwą obsługę.
• Ergonomiczna, miękka rękojeść: dla optymalnej kontroli i dłuższej, wygodnej pracy.
• Zintegrowane światło LED: dla wyraźnego widoku obszaru roboczego.
• 22 regulowane poziomy momentu obrotowego: do różnych zastosowań.
Parametry techniczne
• Maks. moment obrotowy (miękki): 40 Nm
• Maks. moment obrotowy (twardy): 70 Nm
• Liczba akumulatorów: 2
• Prędkość obrotowa: 0-550 / 0-2 000 / min
• Wymiary (dł. x szer. x wys.): 155 x 78 x 238 mm
• Wydajność cięcia (stal): 13 mm
• Uchwyt wiertarski: 1.5-13 mm
• Stopnie momentu obrotowego: 22
• Waga bez akumulatora: 1.2 kg
• Pojemność akumulatora: 4.0 Ah
• LED: Tak
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Średnica wiercenia, drewno: 52 mm
• Średnica wiercenia, aluminium: 13 mm
• Uchwyt wiertarski, typ: Szybkomocujący
• Typ silnika: Bezszczotkowy
Akcesoria
• Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa 18 V
• 2 x akumulator 18 V / 4.0 Ah BSL1840M
• Ładowarka UC18YFSL
• Pasek
• Zaczep
• Bit
• Osłona baterii
• System modułowy - walizka 2
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 70
Prędkość (1. bieg) (min-1) 550
Prędkość (2. bieg) (min-1) 2000
Maks. średnica wiercenia w drewnie 52 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm