HiKOKI DS36DCWRZ Wiertarko-wkrętarka (36V, 2x 2,5Ah) Hitbox
HiKOKI DS36DCWRZ Wiertarko-wkrętarka (36V, 2x 2,5Ah) Hitbox HiKOKI DS36DCWRZ Wiertarko-wkrętarka (36V, 2x 2,5Ah) Hitbox HiKOKI DS36DCWRZ Wiertarko-wkrętarka (36V, 2x 2,5Ah) Hitbox
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -19%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS36DCWRZ
Waga: 6,50 kg
Opis
Bardzo duży moment obrotowy 155 Nm i najwyższa prędkość wiercenia czyni to urządzenie bardzo uniwersalnym narzędziem doskonale współpracującym z wiertłami, otwornicami i koronami wiertarskimi.
Dane techniczne:
• Max moment obrotowy: 155 Nm
• Wkręt maszynowy: 6 mm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-550/0-2200 niska/wysoka
• Max. wymiar wkrętów do drewna: 16x100 mm
• Max średnica wiercenia stal: 20 mm
• Max średnica wiercenia drewno: 118 mm
• Uchwyt roboczy: 13 (1/2") mm/cale
• Długość całkowita: 190 mm
• Napięcie akumulatora: 36 V
• Waga: 2,8 kg (z BSL36A18)
W zasrawie:
• rękojeść boczna
• bit
• 2 x akumulator BSL36A18
• ładowarka
• walizka systemowa HITSYSTEM
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Pojemność akumulatora 2,5 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 155
Prędkość (1. bieg) (min-1) 550
Prędkość (2. bieg) (min-1) 2200
Maks. średnica wiercenia w drewnie 118 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 20 mm