HiKOKI DS36DAW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 36V, HitBOX
HiKOKI DS36DAW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 36V, HitBOX HiKOKI DS36DAW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 36V, HitBOX HiKOKI DS36DAW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 36V, HitBOX
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS36DAW2Z
Waga: 2,70 kg
Opis
• Bardzo duża moc 138 Nm i najwyższa prędkość wiercenia (zwiększona o około 30% względem modeli 18V (DS18DBL2)) czyni z to urządzenie bardzo uniwersalnym narzędziem doskonale współpracującym z wiertłami, otwornicami i koronami wiertarskimi.
• Zwiększenie napięcia akumulatora Li-Ion z 18V do 36V powoduje spowolnienie wzrostu temperatury silnika znacznie przedłużając czas ciągłej pracy oraz czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.
• Przykładowa wydajność:
Wiercenie w drewnie (w trybie wysokim): ok. 70 otworów (podczas wiercenia w SPF 76 mm grubości za pomocą świdra Ø38 mm.) - zależy od materiału obrabianego i warunków pracy.
Zakres dostawy
• DS36DA spec. W2Z - narzędzie
• rękojeść boczna
• bit
• walizka systemowa HITSYSTEM.
Dane techniczne:
Max moment obrotowy (Nm): 138
• Max średnica śrub (mm): 6
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (niska/wysoka): 0-500/0-2100
• Max. wymiar wkrętów do drewna (mm): 12x100
• Max średnica wiercenia stal (mm): 16
• Max średnica wiercenia drewno (mm): 102
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Ilość baterii Bez
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 138/64
Prędkość (1. bieg) (min-1) 500
Prędkość (2. bieg) (min-1) 2100
Maks. średnica wiercenia w drewnie 102 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 16 mm