HiKOKI DV18DDWRZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka (18V/2x2,0Ah)
HiKOKI DV18DDWRZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka (18V/2x2,0Ah) HiKOKI DV18DDWRZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka (18V/2x2,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -20%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DV18DDWRZ
Waga: 4,27 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Funkcje:
• Bardzo kompaktowy i lekki
• Silnik bezszczotkowy
• Funkcja pukania
• Użytkowanie w ograniczonej przestrzeni
• Uchwyt szybkomocujący
• Regulacja w 20 pozycjach
• Miękki uchwyt
• Oświetlenie LED
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 36 mm
• Pojemność stal: 13 mm
• Pojemność kamienia: 13 mm
• Pojemność śruby maszynowej: 6 mm
• Pojemność wkrętów do drewna: 6 x 75 mm
• Maks. moment dokręcania: 55 Nm
• Maks. miękki moment obrotowy: 26 Nm
• Maks. twardy moment obrotowy: 55 Nm
• Pojemność głowicy wiercącej: 13 mm
• Niska prędkość biegu jałowego: 0 - 440 min.
• Prędkość bez obciążenia wysoka: 0 - 1 700 min.
• Liczba załadowanych skoków: 0 - 25 500 min.
• Liczba skoków przy niskim obciążeniu: 0 - 6 600 min.
• Liczba skoków przy wysokim obciążeniu: 0 - 25 500
• Wymiary dł. x szer. x wys.: 170 x 58 x 238 mm
• Waga: 1.2 kg
Dostarczane w standardzie:
• 2 x akumulator BSL1820M 18V 2.0Ah
• Ładowarka
• W przypadku HSC II
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 2
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1700
Prędkość (2. bieg) (min-1) 440
Maks. średnica wiercenia w drewnie 36 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm