HiKOKI C18DBALW4Z Akumulatorowa pilarka tarczowa, 18V, 165mm
HiKOKI C18DBALW4Z Akumulatorowa pilarka tarczowa, 18V, 165mm HiKOKI C18DBALW4Z Akumulatorowa pilarka tarczowa, 18V, 165mm
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -12%
• Pilarka C18DBAL to urządzenie o zwiększonej maksymalnej głębokości cięcia do 66 mm wyposażone w silnik bezszczotkowy zabezpieczony przed przeciążeniem zapewniający wysoką efektywnoś... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: C18DBALW4Z
Waga: 3,20 kg
Opakowanie
  • Pudełko kartonowe
Opis
• Pilarka C18DBAL to urządzenie o zwiększonej maksymalnej głębokości cięcia do 66 mm wyposażone w silnik bezszczotkowy zabezpieczony przed przeciążeniem zapewniający wysoką efektywność i długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.
• Rozmiar tarczy 165 mm.
Zakres dostawy
• C18DBAL W4Z - tylko pilarka
• opakowanie kartonowe
Dane techniczne
• Max wysokość cięcia 45° (mm): 45
• Max wysokość cięcia 90° (mm): 66
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 4100
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 2500
Średnica tarczy 165 mm
Maks. głębokość cięcia (90°) 66 mm
Maks. głębokość cięcia (45°) 45 mm