HiKOKI UM36DAW4Z Mieszarka, 36V (bez akumulatora i ładowarki)
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• UM36DA to nowoczesna mieszarka akumulatorowa 36V. Mieszarka posiada spust o zmiennej prędkości z dwubiegową skrzynią biegów i imponująco mocny silnik bezszczotkowy.
• Użytkownicy mogą również polegać na stałej kontroli prędkości obrotowej urządenia.
• Dla wygody i bezpieczeństwa pracy mieszarka wyposażona została w rękojeść boczną oraz fartuch zabezpieczający przed zachlapaniem. Na wyposażeniu urządzenia zanjduje się również mieszadło fi 150 mm.
• Urządzenie współpracuje z akumulatorami MultiVolt.
Zakres dostawy
• UM36DA spec. W4Z - tylo mieszarka bez akumulatora i ładowarki
• mieszadło fi 150 mm, opakowanie kartonowe.
Dane techniczne:
• Prędkość obrotowa (1/min): 0 - 500, 0 - 1200
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Aku | Bez baterii |
| Gwint wrzeciona | M14 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 500 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1200 |
Dokumenty
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI (Hitachi) UM36DAW4Z Akku Rührgerät 36V
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI (Hitachi) UM36DAW4Z Akku Rührgerät 36V
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI (Hitachi) UM36DAW4Z Aku míchadlo s bezuhlíkovým motorem 36V
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI (Hitachi) UM36DA Akkus keverőgép, kefemetes 36V
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI UM36DAW4Z Mélangeur sans fil 200mm (36V/150mm) MultiVolt