HiKOKI UM36DAWBZ Mieszarka (2,5Ah/36V)
Zniżka -29%
W MAGAZYNIE 4 szt
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• Silnik bezszczotkowy
• Praktyczna konstrukcja z wentylacją
• Łatwe do powieszenia
• Wyłącznik bezpieczeństwa
• Najwyższa prędkość w swojej klasie
• 2-stopniowe
• 4-krotna ochrona przed pyłem
Dane techniczne:
• Pojemność: 200 mm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia niska: 0 - 500 min.
• Prędkość obrotowa bez obciążenia wysoka: 0 - 1,200 min.
• Uchwyt narzędziowy: M14
• Wymiary L x W x H: 929 x 109 x 224 mm
• Waga: 5,2 kg
Zawartość opakowania:
• 1 x bateria BSL36A18
• Ładowarka
• 1 trzepaczka do mieszania 200 mm
• 1 uchwyt boczny
• 2 klucze
• W pudełku
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 500 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1200 |
| Gwint wrzeciona | M14 |
| Aku | 1x Aku 2,5 Ah |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI UM36DAWBZ Akku Rührgerät 200mm (2,5Ah/36V)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI UM36DAWBZ Akku Rührgerät 200mm (2,5Ah/36V)
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI UM36DAWBZ Akkus keverőgép MultiVolt (2,5Ah/36V)
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI UM36DAWBZ Aku míchadlo (36V/2,5Ah)
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI UM36DAWBZ Mélangeur sans fil 200mm (2,5Ah/36V)