HiKOKI WR36DBWRZ Klucz udarowy akumulatorowy (36V/2xBSL36A18) HitBOX
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
Darmowa dostawa
• WR36DA to bardzo mocny klucz z silnikiem bezszczotkowym, który pozwala na uzyskanie momentu obrotowego do 1100 Nm. • Zapewnia najwyższe parametry pracy podaczas całego cy... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: WR36DBWRZ
Waga: 7,67 kg
Opis
• WR36DA to bardzo mocny klucz z silnikiem bezszczotkowym, który pozwala na uzyskanie momentu obrotowego do 1100 Nm.
• Zapewnia najwyższe parametry pracy podaczas całego cyklu rozładowywania akumulatora.
• Zwiększenie napięcia akumulatora litowo-jonowego z 18V do 36V oznacza utrzymanie pełnej wydajności przez dłuższy czas, również gdy akumulator wyczerpuje się.
• Prędkość zakręcania około 10% szybciej niż klasa 18V (WR18DBDL2).
• Technologia MULTI VOLT zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę. Zwiększenie napięcia akumulatora litowo-jonowego z 18V do 36V powodując spowolnienie wzrostu temperatury silnika.
• Klucz udarowy MULTI VOLT 36V może w sposób ciągły pracować, dwukrotnie dłużej niż jego odpowiednik 18V.
Zakres dostawy
• WR36DB spec. WRZ - narzędzie
• 2 x akumulator BSL36A18 ładowarka
• Walizka systemowa HITBOX
zdjęcie poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V