BOSCH GCM305-216S PROFESSIONAL Piła ukośnica 0601B61001
  0 opinie  /  Napisz opinie
NOWOŚĆ
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 0601B61001
Waga: 21,96 kg
Opis
PRO GCM305-216S
Piła ukośnica
Nr zamówienia 0.601.B61.001
  • Profesjonalna wydajność: silnik zapewnia wystarczającą moc do najtrudniejszych cięć
Zawartość opakowania
  • 2× blok podpierający
  • 1× zapasowa tarcza pilarska
  • opakowanie
Dane techniczne
O tarczy pilarskiej
216 mm
Ustawienie kąta
48 ° L / 48 ° P
Ustawienie nachylenia
47 ° L / 2 ° P
O otworu tarczy
30 mm
Wydajność cięcia przy 0°
70 x 315 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem)
70 x 215 mm
Wydajność cięcia przy 45° (ukośnie)
40 x 305 mm
Wymiary narzędzia (szerokość x długość x wysokość)
493 x747 x391 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia*
4.320 – 5.280 min-1
Waga*
15,3 kg
PRO GCM305-216S: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1300 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 4800
Prędkość (2. bieg) (min-1) 216
Średnica tarczy 216 mm