Metabo FSX 200 Intec Szlifierka mimośrodowa (240W/125mm) 609225500
Metabo gwarantuje najlepszą jakość: trwałość, trwałość, łatwość użytkowania i bezpieczeństwo. A także imponuje bogatą ofertą usług.
Na ten produkt otzrymają Państwo 3-letnią gwarancję. W celu uzyskania gwarancji, niezbędne jest zarejestrowanie produktu.
Koszt transportu
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- DPD: 75.01 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 11.89 zł Planowane doręczenie: 15.05. - 18.05.
- InPost: 15.90 zł Planowane doręczenie: 15.05. - 18.05.
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł Planowane doręczenie: 15.05. - 18.05.
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 107.99 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Metabo FSX 200 Intec Szlifierka mimośrodowa – 609225500
- Lekka i kompaktowa konstrukcja zapewniająca wygodną obsługę jedną ręką
- Optymalny stosunek wagi do mocy dla pracy bez zmęczenia
- Uchwyt softgrip z powłoką antypoślizgową dla pewnego chwytu
- Łożyska kulkowe odporne na pył dla wydłużonej żywotności urządzenia
- Kaseta na pył z filtrem umożliwiająca pracę bez odkurzacza
- Możliwość podłączenia odkurzacza z adapterem dla jeszcze lepszego odsysania
Zawartość zestawu
- Kaseta worka na pył
- 1 filtr fałdowany
- Walizka z tworzywa sztucznego
Dane techniczne
| Średnica talerza podporowego | 125 mm |
| Moc znamionowa | 240 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 11000 /min |
| Częstotliwość oscylacji | 22000 /min |
| Amplituda oscylacji | 2,7 mm |
| Waga bez kabla | 1,3 kg |
| Długość kabla | 2,8 m |
Metabo FSX 200 Intec 609225500 to kompaktowa szlifierka mimośrodowa przeznaczona do wygodnej pracy jednoręcznej. Dzięki niewielkiej wadze 1,3 kg oraz ergonomicznemu uchwytowi zapewnia pełną kontrolę i komfort użytkowania.
Zintegrowany system odsysania pyłu z filtrem pozwala na czystą pracę bez podłączania odkurzacza, a możliwość podłączenia zewnętrznego odkurzacza zwiększa uniwersalność urządzenia.
Solidna konstrukcja oraz łożyska chronione przed pyłem gwarantują długą żywotność i niezawodność. Metabo FSX 200 Intec to idealne połączenie wydajności, kompaktowości i profesjonalnej jakości.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 240 W |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 11000 |
| Wymiar płyty szlifierskiej | O 125 mm |
| Prędkość oscylacyjna | 22.000 min-1 |
| Średnica oscylacji | 2,7 mm |
| Waga | 1,3 kg |
| Długość przewodu | 2,8 m |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo FSX 200 Intec Kompaktschleifer (240W/125mm) 609225500
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo FSX 200 Intec Kompaktschleifer (240W/125mm) 609225500
- Magyarországra történő szállítás Metabo FSX 200 Intec Excentercsiszoló (240W/125mm) 609225500
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo FSX 200 Intec Excentrická bruska (240W/125mm) 609225500
- Pour l’expédition en France, visitez Metabo FSX 200 Intec Ponceuse excentrique (240W/125mm) 609225500
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo FSX 200 Intec Excentrická brúska (240W/125mm) 609225500
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:






























































