GÜDE Szafa na narzędzia TYP BG 40940
Koszt transportu
- DACHSER: 422.00 zł
- DACHSER: 454.01 zł
- DACHSER: 422.00 zł
- DACHSER: 482.00 zł
- DACHSER: 270.00 zł
- DACHSER: 422.00 zł
- DACHSER: 436.00 zł
- DACHSER: 454.01 zł
- DACHSER: 496.00 zł
- DACHSER: 454.01 zł
- DACHSER: 454.01 zł
- DACHSER: 375.00 zł
- DACHSER: 422.00 zł
- DACHSER: 422.00 zł
- DACHSER: 230.00 zł
- DACHSER: 422.00 zł
- SUUS: 99.00 zł Planowane doręczenie: 05.05. - 06.05.
- DACHSER: 408.00 zł
- DACHSER: 422.00 zł
- DACHSER: 230.00 zł
- DACHSER: 230.00 zł
- DHL SK: 140.99 zł
- DACHSER: 454.01 zł
- DACHSER: 482.00 zł
- DHL CZ: 94.00 zł
Opis
GÜDE Szafa na narzędzia TYP BG

Szafa na narzędzia GÜDE TYP BG to w pełni zmontowane i zamykane rozwiązanie do bezpiecznego oraz uporządkowanego przechowywania narzędzi, maszyn i drobnych elementów. Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji oraz wysokiej jakości wykonaniu sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i w przestrzeniach roboczych.
Szafa oferuje cztery uniwersalnie regulowane półki, które umożliwiają elastyczne zagospodarowanie wnętrza w zależności od wielkości przechowywanych przedmiotów. Stabilna konstrukcja zapewnia wysoką nośność i długą żywotność.
Bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy zapewniają dwuskrzydłowe drzwi z ukrytymi zawiasami, ukryty mechanizm zamykający oraz dwupunktowe ryglowanie. Dodatkową ochronę stanowi wysokiej jakości zamek cylindryczny z dwoma kluczami.
Powierzchnia została pokryta trwałym lakierem proszkowym w kolorach RAL 5015 (korpus) i RAL 7001 (drzwi), co zapewnia odporność na zużycie oraz profesjonalny wygląd.
Wyposażenie
- W pełni zmontowana stalowa konstrukcja
- 2 drzwi z ukrytymi zawiasami
- Ukryty mechanizm zamykający
- Dwupunktowe ryglowanie
- Zamek cylindryczny z 2 kluczami
- 4 regulowane półki
- Trwałe malowanie proszkowe (RAL 5015 / RAL 7001)
Dane techniczne
| Liczba półek | 4 szt. |
|---|---|
| Wymiary półki (D × S) | 780 × 580 mm |
| Nośność półki | 50 kg |
| Liczba drzwi | 2 szt. |
| Głębokość | 580 mm |
| Szerokość | 780 mm |
| Wysokość | 1 930 mm |
| Waga netto | 59,2 kg |
| Waga brutto | 62,2 kg |
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Kolor | niebieski |
| Liczba półek | 4 szt |
| Ładowność | 50 kg |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie GÜDE Werkzeugschrank Typ BG 40940
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie GÜDE Werkzeugschrank Typ BG 40940
- Magyarországra történő szállítás GÜDE Typ BG szerszámosszekrény 40940
- Pro odeslání do Česka navštivte GÜDE Skříň na spisy (nářadí) Typ BG 40940
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte GÜDE Skriňa na spisy (náradie) Typ BG 40940
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:







