BOSCH Klucz nastawny 8" 1600A032VF
Koszt transportu
Opis
Narzędzia ręczne
Klucz nastawny
Najwyższa wydajność i maksymalny komfort dzięki temu 8" kluczowi nastawnemu
- Wszechstronne zastosowanie dzięki płynnemu otwieraniu do 32 mm
- Kółko regulacyjne po ustawieniu w odpowiedniej pozycji pozostaje stabilnie na miejscu
Najwyższa wydajność i maksymalny komfort dzięki szerokości szczęk 32 mm w tym kluczu nastawnym
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Długość | 200 mm |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH Rollgabelschlüssel 8" 1600A032VF
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH Rollgabelschlüssel 8" 1600A032VF
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH Nastavitelný klíč 8" 1600A032VF
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH Clé a molette 8" 1600A032VF
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH Nastaviteľný kľúč 8” 1600A032VF
- Magyarországra történő szállítás BOSCH Állítható villáskulcs 8" 1600A032VF