NutriBullet NB1206DGCC Blender kielichowy 1200W
NutriBullet NB1206DGCC Blender kielichowy 1200W NutriBullet NB1206DGCC Blender kielichowy 1200W NutriBullet NB1206DGCC Blender kielichowy 1200W NutriBullet NB1206DGCC Blender kielichowy 1200W
  0 opinie  /  Napisz opinie
Dzięki silnikowi o mocy 1200 W, intuicyjnemu panelowi podświetlanemu i zwiększonej trwałości ostrzy, nutribullet® Ultra zapowiada nową generację blenderów osobistych. Zaprojektow... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Nutribullet
Gwarancja: 2 lata
Kod: NB1206DGCC
Waga: 4,10 kg
Koszt transportu
Opis
Dzięki silnikowi o mocy 1200 W, intuicyjnemu panelowi podświetlanemu i zwiększonej trwałości ostrzy, nutribullet® Ultra zapowiada nową generację blenderów osobistych. Zaprojektowano go tak, by generował dźwięki o niższej częstotliwości, dzięki czemu nasz najmocniejszy blender osobisty jest jednocześnie naszym najcichszym. Kubki wykonane są z trwałego materiału Tritan™ Renew, odpornego na codzienne użytkowanie. Jest elegancki, wydajny i za każdym razem zapewnia najlepsze efekty miksowania.
Parametry techniczne:
• Kategoria: Blendery osobiste
• Model produktu: NB1206DGCC
• Moc (W): 1200 W
• Pojemność (ml): 900ml, 700ml
• Wymiary (cm): 390mm x 120mm x 120mm
• Waga (kg): 4,1 kg
• Długość kabla (cm): 0,5m
Zawartość opakowania:
• Podstawa z silnikiem 1200 W