DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV
DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV DOMO Odkurzacz pionowy 2w1, 22,2 V DO1135SV
  0 opinie  /  Napisz opinie
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DOMO-ELEKTRO
Gwarancja: 2 lata
Kod: DO1135SV
Waga: 3,50 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Podstawowe parametry odkurzacza:
  • Typ odkurzacza: odkurzacz pionowy 2w1, Li-ion 22,2 V DC (2200 mAh)
  • Moc silnika: 120 W (siła ssania: 10 kPa)
  • Czas pracy: do 40 min*
  • Pojemność pojemnika na kurz: 0,6 l
  • 3 poziomy regulacji siły ssania
  • Kolor: czarno-niebieski metaliczny
System filtracji:
  • System filtracji z metalowym filtrem na grube zanieczyszczenia + filtr HEPA
  • Filtracja HEPA drobnych cząsteczek kurzu, pleśni, alergenów i mikroorganizmów
  • System filtracyjny całkowicie rozbieralny dla łatwego czyszczenia
Funkcje:
  • Konstrukcja 2 w 1:
    • odkurzacz pionowy – wygodne odkurzanie podłóg, sufitów i trudno dostępnych miejsc
    • odkurzacz ręczny – idealny do mebli, stołów, wnętrza samochodu itp.
  • Przycisk wyboru mocy z 3 poziomami i wskaźnikiem
  • Przycisk szybkiego opróżniania pojemnika na kurz
Akcesoria:
  • Szczotka podłogowa z elektrycznym turbo wałkiem i oświetleniem LED
  • Szczotka do kurzu
  • Dysza szczelinowa
  • Stacja ładująca z uchwytem ściennym na odkurzacz i akcesoria
Inne przydatne cechy:
  • Wszystkie końcówki można zamocować bezpośrednio do części silnikowej lub rury ssącej
  • Szczotkę można łatwo wyjąć z głowicy i wyczyścić
  • Miękkie gumowe kółka jezdne
  • Silnik można stabilnie postawić na płaskiej powierzchni lub umieścić w stacji ładującej
Wymiary urządzenia i opakowania:
Wymiary opakowania (szer. x gł. x wys.): 29 x 14 x 70 cm
Waga opakowania: 3,5 kg
Wymiary złożonego odkurzacza (szer. x gł. x wys.): 25 x 21 x 111,5 cm
Wymiary jednostki silnikowej (szer. x gł. x wys.): 30,5 x 11,5 x 21 cm
Waga jednostki silnikowej: 1,3 kg
Szerokość szczotki: 19,5 cm
Długość dyszy szczelinowej: 8 cm
Długość rury ssącej: 63 cm
Parametry ładowarki i akumulatora:
Akumulator: Li-ion 22,2 V DC 2200 mAh
Ładowarka: 100-240 V ~ 50/60 Hz, wyjście 26,5 V DC 0,5 A, 13,5 W
Średnica wtyku ładowarki: 5 mm