Silky Sugowaza Brzeszczot 420-6.5 KSI642042
  0 opinie  /  Napisz opinie
Silky Sugowaza Brzeszczot 420-6.5 Sugowaza Brzeszczot Stal wysokostopowa   Długość ostrza 420 mm Zęby 6,5 zęba na 30 mm Wymiary 590 x 120 x 1,8 mm Waga 220g Szc... rozwiń opis »
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: SILKY
Gwarancja: 2 lata
Kod: KSI642042
Waga: 0,21 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Silky Sugowaza Brzeszczot 420-6.5
Sugowaza Brzeszczot
Stal wysokostopowa
Długość ostrza420 mm
Zęby6,5 zęba na 30 mm
Wymiary590 x 120 x 1,8 mm
Waga220g
Szczelina1,7 mm
Promień650
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Całkowita długość ostrza piły 420 mm