Silky Zübat 270-7.5 Piła ręczna KSI327027
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -4%
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: SILKY
Gwarancja: 2 lata
Kod: KSI327027
Waga: 0,45 kg
Całkowita długość ostrza piły
Liczba zębów na 3 cm
Opis
Silky Zübat 270-7.5
Po użyciu upewnij się, że piła jest sucha, a następnie przechowuj ją w pochwie w suchym miejscu.
Opis serii
Zübat z dużymi zębami nadaje się do świeżego drewna i jest dostępny w pięciu długościach ostrza: 240 - 270 - 300 - 330 i 390 mm. Zübat 330 jest również dostępny z drobniejszymi zębami oraz bardzo dużymi zębami.
Specyfikacja techniczna
Autentyczna japońska stal premium
Długość ostrza270 mm
Zęby7,5 zębów na 30 mm
Wymiary445 x 120 x 45 mm
Waga447 g
Rzaz1,4 mm
Promień650
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Całkowita długość ostrza piły 270 mm