OUTLET HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka aku 55 Nm 18V PO SERWISIE, UŻYWANY
OUTLET HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka aku 55 Nm 18V PO SERWISIE, UŻYWANY OUTLET HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka aku 55 Nm 18V PO SERWISIE, UŻYWANY OUTLET HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka aku 55 Nm 18V PO SERWISIE, UŻYWANY OUTLET HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka aku 55 Nm 18V PO SERWISIE, UŻYWANY
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -49%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: R__DV18DDW4Z
Waga: 1,21 kg
Opis
• Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa DV18DD to kompaktowa
• Lekka konstrukcja pozwalająca na pracę z dużą łatwością
• Komfortem i kontrolą nawet w ciasnych przestrzeniach i w różnych pozycjach.
• Automatyczną blokadę wrzeciona
• 22 stopniowe sprzęgło
• Rękojeść anty-poślizgową Soft Touch oraz światło LED.
• Współpracuje ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi Li-ion HiKOKI (Hitachi).
Zakres dostawy
• spec. WPZ: tylko narzędzie DV18DD
• Opakowanie kartonowe.
Dane techniczne
• Max moment obrotowy (Nm): 55
• Max średnica wiercenia drewno (mm): 36
• Max średnica wiercenia cegła (mm): 13
• Wkręt maszynowy (mm): 6
• Max średnica śrub (mm): 6
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (niska/wysoka): 0-440/0-1700 obr./min.
• Liczba udarów (niskie/wysokie): 0-6600/0-25500
• Max średnica wiercenia stal (mm): 13
• Max. wymiar wkrętów do drewna (mm): 6x75
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 55,26
Prędkość (1. bieg) (min-1) 440
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1700
Maks. średnica wiercenia w drewnie 36 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm